hlavni foto zakazkova fotografie studio pvm
KONTAKTY
ceskyenglish

sing_1 rozsah prací
Studio PvM realizuje zakázky z oblasti reklamní, módní, portrétní a reportážní fotografie. Kromě běžné komerční práce jako jsou snímky produktů, ilustrační fotografie, fototesty, booky či dárkové osobní kalendáře se zvláště specializujeme na klasickou portrétní fotografii, fotografování skla a kovů a poradenství v oboru fotografie. Preferujeme zakázky vyžadující náročné techniky osvětlování či zcela individuální přístup. U zvláště zajímavých projektů (foto pro výtvarníky, návrháře, architekty) je možné dohodnout výhodnější podmínky. Naší vizí a věříme, že i realitou, je poskytnutí profesionální práce za příznivou cenu.

sing_1 fotografové
Většinu fotografických prací realizuje profesionální fotograf a lektor fotografie Pavel Matela. U projektů vyžadujících konkrétní, výše neuvedenou specializaci, spolupracujeme s dalšími fotografy a grafiky, kteří jsou zkušení a prověření profesionálové. V případě zájmu o ekonomicky výhodnější nabídku zprostředkováváme služby kvalitních fotografů z řad studentů naší fotografické školy.

sing_1 vybavení
Disponujeme vlastním fotografickým ateliérem blízko centra Prahy. Fotografujeme digitálně i na film v nejvyšší profesionální technické kvalitě (např. přístroje Canon 5D Mark II, Hasselblad 503C, Arca 6x9 Swiss a další podle potřeby).